Informacija atnaujinta 2018-11-30

VILNIAUS LOPŠELIO-DARŽELIO „ŽELMENĖLIAI“ DARBUOTOJAI PEDAGOGINIS PERSONALAS 2018/2019 M.M.

EIL.NR. VARDAS, PAVARDĖ UŽIMAMOS PAREIGOS KAVLIFIKACINĖ KATEGORIJA
1 Rita Juozapaitienė Direktorė I vadybinė  kateg.
2 Laima Katinienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I vadybinė  kateg.
3 Diana Juknienė Mokytojas dirbantis pagal ikimokyklinio ugdymo programą Vyr. auklėtoja
4 Ramutė Čepšienė Mokytojas dirbantis pagal ikimokyklinio ugdymo programą Vyr. auklėtoja
5 Jelena Meškėnienė Mokytojas dirbantis pagal ikimokyklinio ugdymo programą Vyr. auklėtoja
6 Daiva Samuolė Mokytojas dirbantis pagal ikimokyklinio ugdymo programą Vyr. auklėtoja
7 Ona Azaravičiūtė Mokytojas dirbantis pagal ikimokyklinio ugdymo programą Vyr. auklėtoja
8 Sigita Mėčiuvienė Mokytojas dirbantis pagal ikimokyklinio ugdymo programą Vyr. auklėtoja
9 Nijolė Grigaliūnienė Mokytojas dirbantis pagal ikimokyklinio ugdymo programą Vyr. auklėtoja
10 Alma Juknevičienė Mokytojas dirbantis pagal ikimokyklinio ugdymo programą Vyr. auklėtoja
11 Aldona Garbenčienė Mokytojas dirbantis pagal ikimokyklinio ugdymo programą Vyr. auklėtoja
12 Vita Češkevičienė Mokytojas dirbantis pagal ikimokyklinio ugdymo programą Vyr. auklėtoja
13 Dalia Mekienė Mokytojas dirbantis pagal ikimokyklinio ugdymo programą Metodininkas
14 Genutė Pukštienė Mokytojas dirbantis pagal ikimokyklinio ugdymo programą Vyr. auklėtoja
15 Olga Grigorovičienė Mokytojas dirbantis pagal ikimokyklinio ugdymo programą Vyr. auklėtoja
16 Vilija Sakalauskienė Mokytojas dirbantis pagal ikimokyklinio ugdymo programą Vyr. auklėtoja
17 Renata Kaptiug Mokytojas dirbantis pagal ikimokyklinio ugdymo programą Vyr. auklėtoja
18 Jolita Usevičiūtė Mokytojas dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą Vyr. auklėtoja
19 Irena Šemienė Mokytojas dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą Vyr. auklėtoja
20 Danutė Laučinskienė Mokytojas dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą Vyr. auklėtoja
21 Žaneta Dulkienė Mokytojas dirbantis pagal priešmokyklinio ugdymo programą Vyr. auklėtoja
22 Alvydas Pranaitis Logopedas Vyr.logopedas
23 Gretė Kelpšaitė Psichologas IV kategorija
24 Asmik Zigmantė Meninio ugdymo mokytojas Mokytojas
25 Milana Dunauskaitė Meninio ugdymo mokytojas Mokytojas

VILNIAUS LOPŠELIO-DARŽELIO „ŽELMENĖLIAI“ KITI DARBUOTOJAI 2018/2019 M.M.

EIL.NR. VARDAS, PAVARDĖ UŽIMAMOS   PAREIGOS PAREIGYBĖS LYGIS
1 Irena Žvikienė Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams A
2 Vera Kartašova Dietistė A
3 Giedrė Lukaševičienė Sekretorius C
4 Kristina Limanovska Sandelininkas C
5 Ala Kolbasnik Mokytojo dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą padėjėjas C
6 Jurgita Falkovska Mokytojo dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą padėjėjas C
7 Mažana Michnevič Mokytojo dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą padėjėjas C
8 Anžela Markovskienė Mokytojo dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą padėjėjas C
9 Olga Masevičienė Mokytojo dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą padėjėjas C
10 Rima Čepukoit Mokytojo dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą padėjėjas C
11 Regina Michnevič Mokytojo dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą padėjėjas C
12 Irena Mimienė Mokytojo dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą padėjėjas C
13 Božena Dombrovska Mokytojo dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą padėjėjas C
14 Jolanta Podrezaitė Mokytojo dirbančio pagal ikimokyklinio ugdymo programą padėjėjas C
15 Česlava Radvinskienė Mokytojo dirbančio pagal priešmokyklinio ugdymo programą padėjėjas C
16 Elena Baranovska Mokytojo dirbančio pagal priešmokyklinio ugdymo programą padėjėjas C
17 Gintaras Balsys Pastatų ir statinių priežiūros darbuotojas C
18 Stasė Strolienė Virėjas C
19 Regina Jankauskienė Virėjas C
20 Janina Stančik Virėjas C
21 Grigorij Medvedovskij Sargas C
22 Genovaitė Molčanova Sargas D
23 Romualdas Žiliukas Sargas
24 Svetlana Volosevič Kiemsargis D
25 Juzefa Kozaryna Skalbėja, skalbinių prižiūrėtoja D