Informacija tėveliams

TĖVELIŲ DĖMESIUI,

Vykdant paruošiamuosius darbus dėl š. m. gegužės 18 d. ugdymo įstaigų, vykdančių ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, veiklos atnaujinimui, siunčiame trumpą informaciją ir  dokumentus, kuriais vadovaujantis turi būti vykdoma veikla. Labai prašome atidžiai perskaityti visus dokumentus, nes nuo mūsų visų bendro supratimo priklauso mūsų pačių ir mūsų artimųjų sveikata.

Dėl vaikų priėmimo.

Primename, kad nuo š. m. gegužės 18 d. pradedame ugdymo procesą daliai vaikų, kuriems neįmanoma užtikrinti priežiūros namuose, likę vaikai ugdomi namuose nuotoliniu būdu, kadangi karantinas tęsiamas. Nuo gegužės 18 d. tėvams pateikti pažymų iš darbdavių nereikia.

Dėl mokesčio.

Pažymime, kad iki š. m. gegužės 15 d. mokama tik už maitinimą. Nuo gegužės 18 d. mokamas maitinimo ir ugdymo mokestis tik už lankytas dienas. Vaikai, nelankantys ir ugdomi nuotoliniu būdu, nei už maitinimą, nei už ugdymą nemoka.

Pridedami dokumentai:

  1. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020-05-11 sprendimą Nr. V- 1116 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“ ir Administracijos direktoriaus įsakymą bei prašome jais vadovautis. Labai prašome atkreipti dėmesį į šiuos punktus: 1.1; 11.2; 3.1.; 2.3.2.; 2.5.;
  2. Rekomendacijos dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo ugdymo įstaigose nuo 2020 05 18d. Labai prašome atkreipti dėmesį į šiuos punktus: 1.; 2.; 2.1.; 2.2.; 2.3.; 5.; 5.1.; 5.2.;
  3. Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų Vilniaus miesto savivaldybės ugdymo įstaigose“.
  4. Jei turite klausimų prašom rašyti el.paštu direktore@vilnius.lm.lt arba skambinti telefonu 85-2165085.

 

 

Linkiu gražios dienos ir būkite sveiki.
Pagarbiai direktorė Rita Juozapaitienė